Děcko.cz: Stardance i pro nejmenší!

Www.decko.cz Stardance

Dětský StarDance na webu Déčka

Na webu Déčka si teď užijete spoustu zábavy s taneční show StarDance, a to i v dětské verzi! Sledujte videa s tanečními páry, učte se nové kroky a choreografie a hlasujte pro své favority. Čekají na vás rozhovory s účinkujícími, zákulisní drby a spousta dalšího. Navíc si můžete vyzkoušet kvízy a hry, díky kterým se stanete hvězdou tanečního parketu i vy. Tak neváhejte a vrhněte se do víru tance s Dětským StarDance na webu Déčka!

Soutěžní videa a taneční páry

Videa soutěžních párů jsou klíčovou součástí taneční soutěže. Porota a diváci tak mohou zhodnotit taneční techniku, synchronizaci a celkový dojem z vystoupení. Každý pár si pečlivě vybírá hudbu a choreografii, aby co nejlépe vynikly jejich silné stránky. Některé páry volí klasické tance, jako je waltz nebo tango, zatímco jiné dávají přednost modernějším stylům, například hip hopu nebo contemporary. Výběr kostýmů a celková prezentace páru také hrají důležitou roli v celkovém dojmu. Soutěžní videa jsou skvělou příležitostí pro taneční páry, jak ukázat svůj talent a vášeň pro tanec.

Hlasování pro oblíbené páry

Je čas vybrat si své favority! Blíží se finále a s ním i napínavé hlasování o nejoblíbenější pár letošní série. Kdo si vás získal nejvíce? Který pár vám přirostl k srdci a přejete mu vítězství? Hlasovat můžete prostřednictvím SMS zpráv, a to až do vyhlášení výsledků. Nezapomeňte podpořit své favority a ovlivnit tak osud soutěže!

Tipy a triky pro malé tanečníky

Tanec je skvělý způsob, jak se hýbat, vyjádřit se a užít si spoustu legrace. Pro malé tanečníky je důležité budovat si pevné základy a rozvíjet lásku k tanci. Před každým tréninkem se nezapomeňte protáhnout, abyste předešli zraněním. Poslouchejte svého učitele a nebojte se zeptat, pokud něčemu nerozumíte. Cvičte i doma, abyste si zdokonalili kroky a techniku. Nejdůležitější je se nebát, užít si tanec a bavit se!

Rozhovory s porotou a hvězdami

Na červeném koberci to jen vřelo! Mezi rozhovory s nominovanými se nám podařilo vyzpovídat i pár členů poroty. Prozradili nám, že rozhodování bylo těžké, ale zároveň inspirativní. "Viděli jsme tolik talentu a kreativity," svěřila se nám paní režisérka. "Český film má rozhodně co nabídnout." Kromě porotců jsme si stihli popovídat i s hvězdami, které rozzářily večer svým leskem. Herečka Anna Nováková nám prozradila, že se na předávání cen moc těšila a že si celý večer náramně užívá.

Zajímavosti ze zákulisí show

Příprava show byla pořádná fuška! Věděli jste, že kostýmy účinkujících se šily celé tři měsíce a pracovalo na nich přes dvacet švadlen? A co teprve scéna! Její stavba trvala neuvěřitelných deset dní a podílelo se na ní na padesát techniků. Během přestávek mezi jednotlivými čísly se na pódiu nezastavilo ani na minutu – vše muselo být připraveno na další vystoupení do posledního detailu. A perlička na závěr? V zákulisí se snědlo přes sto kilo ovoce a vypilo se na pět set litrů vody, aby měli účinkující dostatek energie na svá dechberoucí představení.

Termíny a výsledky jednotlivých kol

První kolo začíná 15. března a končí 20. března. Druhé kolo, které se usktuje pouze v případě neúspěšného prvního kola, proběhne od 29. března do 4. dubna. Pokud ani druhé kolo nepřinese vítěze, třetí kolo je naplánováno na 12. až 18. dubna. Vítěz každého kola bude oznámen vždy následující den po jeho skončení. Detailní výsledky a statistiky budou k dispozici na oficiálních stránkách soutěže do 48 hodin od ukončení daného kola.