ČT online: Sledujte vaše oblíbené pořady kdykoli a kdekoli

Trt

iVysílání

iVysílání je online videoportál České televize, který nabízí širokou škálu programů z produkce ČT. Diváci zde najdou záznamy televizního vysílání, filmy, seriály, dokumenty, pohádky i sportovní přenosy. Archiv iVysílání sahá až do roku 2005 a neustále se rozrůstá o nový obsah. Platforma je dostupná zdarma pro všechny uživatele v České republice. Pro sledování programů na iVysílání není nutná žádná registrace. Stačí navštívit webové stránky iVysílání nebo si stáhnout mobilní aplikaci, která je dostupná pro Android a iOS. iVysílání nabízí také možnost sledovat vybrané programy živě a to jak na počítači, tak i na mobilních zařízeních.

Živé vysílání online

Živé vysílání online se stalo nedílnou součástí našich životů. Ať už se jedná o sledování sportovních přenosů, koncertů oblíbených kapel nebo důležitých událostí, online platformy nám umožňují být u toho v reálném čase. Díky chytrým telefonům a dostupnosti rychlého internetu můžeme sledovat živé přenosy odkudkoli a kdykoli. Popularita živého vysílání neustále roste a s ní i rozmanitost obsahu. Vzdělávací webináře, online kurzy, herní streamy a mnoho dalšího – to vše je dostupné na dosah ruky. Živé vysílání online nám otevírá dveře do světa neomezených možností a umožňuje nám být součástí globální komunity.

Mobilní aplikace ČT

S aplikací České televize pro chytré telefony a tablety vám neunikne žádný pořad. Díky přehlednému televiznímu programu si snadno najdete, co chcete sledovat, ať už živě, nebo ze záznamu. Oblíbené pořady si můžete přidat do seznamu a mít je tak vždy po ruce. Aplikace nabízí i možnost Chromecastu, takže si můžete vychutnat sledování na velké obrazovce. Kromě toho v ní najdete i aktuální zpravodajství z domova i ze světa. Aplikace je k dispozici zdarma pro operační systémy Android a iOS.

Sociální sítě ČT

Česká televize aktivně komunikuje se svými diváky prostřednictvím sociálních sítí. Na Facebooku najdete profily pro jednotlivé pořady i pro hlavní zpravodajství. Na Instagramu ČT sdílí fotografie a videa ze zákulisí natáčení a informuje o novinkách. Twitter slouží pro rychlé zprávy a aktuality. YouTube kanál České televize nabízí záznamy pořadů, upoutávky a další videa. Diváci tak mají možnost být v obraze a komunikovat s tvůrci i mimo televizní obrazovky.

Podcasty České televize

Česká televize, jakožto hlavní veřejnoprávní médium, se v posledních letech aktivně zapojuje i do tvorby podcastů. Nabízí tak posluchačům možnost ponořit se do rozmanitých témat i mimo televizní obrazovky. Ať už vás zajímají aktuální události, věda, historie, kultura nebo třeba sport, v nabídce podcastů České televize si pravděpodobně najdete to své.

Podcasty si můžete pustit zdarma a kdykoli se vám to hodí, ať už jedete v autě, cvičíte nebo jen tak relaxujete. Stačí si vybrat platformu, která vám vyhovuje – podcasty České televize najdete na webu ČT, ale i v oblíbených podcastových aplikacích.

Webové stránky programů ČT

Česká televize, jakožto veřejnoprávní médium, nabízí na svých webových stránkách širokou škálu obsahu. Diváci zde najdou archiv pořadů, živé vysílání, program na další dny a také doplňující informace k jednotlivým programům. Webové stránky programu ČT jsou přehledně rozděleny dle jednotlivých kanálů – ČT1, ČT2, ČT Sport, ČT :D a ČT art. Každý kanál má svou vlastní sekci s programovým schématem, informacemi o pořadech a dalšími zajímavostmi. Programy ČT jsou dostupné online i prostřednictvím mobilní aplikace iVysílání, která umožňuje sledování pořadů kdykoliv a kdekoliv.

Interaktivní obsah ČT online

Česká televize online nabízí divákům kromě živého vysílání a archivu pořadů také interaktivní obsah. Diváci se mohou zapojit do online her, kvízů a hlasování, které souvisí s aktuálním děním nebo s pořady České televize. Interaktivní obsah je dostupný na webových stránkách České televize a také v mobilní aplikaci iVysílání. Cílem je nabídnout divákům zábavnou formou možnost prohloubit si znalosti o tématech, která je zajímají, a zapojit se do dění.

Publikováno: 05. 06. 2024

Kategorie: internet

Autor: PetraNovotna

Tagy: trt | zkratka pro českou televizi